Kullanıcı Sözleşmesi

ANNESİBEBESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ

İşbu kullanıcı sözleşmesi ve Web Sitesinde yer alan diğer kurallar Annesibebesi.com tarafından sunulan hizmetlere ilişkin şart ve koşulları ve Web Sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları düzenlemektedir. Kullanıcının, Web Sitesinden yararlanmaya başladığı andan itibaren işbu Sözleşmeye uymayı taahhüt ettiği kabul edilir. Koşulların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Web Sitesini ve sunulan hizmetleri kullanmayınız.

Sorumluluk Reddi Beyanı;

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz, uzman görüşlerinden derlenen bu bilgilerin doğruluğunu teyit etmez.Ayrıca bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybetmiş olabilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman; Doktor muayenesinin yerini alamaz Doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.

Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve/veya doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanıcılar, Annesibebesi.com’u ; hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarını ihlal edecek şekilde kullanamaz.

Bu Site Annesibebesi.com’a ait olmayan, üçüncü şahısların sahip olduğu ve yine bu şahıslarca işletilen internet sitesi, forum, blog ya da sosyal ağ kanallarına bağlantılar ve yönlendiriciler içerebilir. Annesibebesi, dış linkler olarak tabir edilen ve ulaşılan bu sayfalarda sunulan yazılı ve görsel içerik, bilgi, ürün ve hizmetler ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Site içerisinde yer alan tüm yazılar, herhangi bir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” yayınlanmakta olup, yazıların doğruluğu Annesibebesi tarafından garanti edilmemektedir. Sayfa içerisinde yer alan yazıların/bilgilerin olası yanlışlıklarından, eksikliklerinden ya da bu yazılara/bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan ve masraflardan dolayı Annesibebesi sorumlu değildir.

Site’de ki yazıların altında yer alan yorum alanlarında, yazı ve/veya Annesibebesi ile ilgili fikirlerinizi bizlerle ve bu Sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Site yöneticileri, annesibebesi.com adresi üzerinden göndereceğiniz yorumları, sitemizin konseptine uygun bulmadığı takdirde yayımlamama hakkına sahiptir.

Site içerisinde yayınlanan yazılara yapılan yorumların sorumluluğu yorum gönderen kişilere aittir. Yazı ve yorumların içeriği doğrudan Annesibebesi.com’un görüş, fikir ve yorumlarını yansıtmayabilir.

Telif Hakkı;

Site içerisinde yer alan yazı ve görseller, anlamları değiştirilmeden, kaynak gösterilmek şartıyla yazılı ve görsel basında, diğer site, forum, internet siteleri ve sosyal ağlarda kullanılabilir. Ancak Sitemizden alıntı yapılacağı zaman alıntının bulunduğu sayfaya “annesibebesi.com’dan alıntılanmıştır” veya “annesibebesi.com” yazılmalıdır. Aynı zamanda bu ifadeye Site’den alıntı yapılan ilgili yazının bağlantısı eklenmelidir. Bu koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında Annesibebesi.com, alıntı yapan şahıs veya kuruma cezai işlem uygulatma hakkına sahip olduğunu beyan eder.

Annesibebesi site içerisinde yer alan tüm yazıları ve sayfa içeriklerini dilediği zaman, dilediği şekilde değiştirme ya da yayından kaldırma hakkına her zaman sahiptir.

Site’yi oluşturan her türlü tasarım ve bunun için gerekli materyaller, bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Annesibebesi.com’a  aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden Annesibebesi.com’un  yazılı iznini almadıkça, Site’nin belirli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya Site’ye başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Annesibebesi.com, işbu “Kullanım Koşulları” hükümlerini dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirebilir. Annesibebesi.com değişiklik yaptığı “Kullanım Koşulları Sözleşmesi” hükümleri sitede yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

SON GÜNCELLEME: 07.02.2018

Annesibebesi.com gizliliğinize önem vermektedir. Lütfen “Gizlilik Politikası” sayfamızı ziyaret ediniz.

Soru, görüş, şikayet ve önerileriniz bizim için önemli. Bizimle iletişime geçmek için lütfen “Bize Ulaşın” sayfamızı ziyaret ediniz.